На свято купили 4 кг печива за ціною 45 грн за кг скільки кілограмів цукерок можна було купити на ці гроші якщо ціна цукерок становить 120 грн ?

mozg206 mozg206    3   05.12.2021 22:26    0

Ответы
Mila2019 Mila2019  21.01.2022 09:33

Пошаговое объяснение:


На свято купили 4 кг печива за ціною 45 грн за кг скільки кілограмів цукерок можна було купити на ці
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика