Моторний човен проплив 46.68 км за течією та 49.7 км проти. скільки часу витратив човен на весь шлях , якщо його власна швидкість дорівнює 37.2 км на год, а швидкість 1.7 км на год

sakulich05 sakulich05    1   30.08.2019 05:20    15

Ответы
УЧииНИК УЧииНИК  06.10.2020 04:27
1) 37.2
   -  1.7=35.5(км/год) -- проти течії
2)497:355=1.4(км) -- проти течії
3) 37.2
   + 1.7=38.9(км/год) -- за течією
4) 466.8: 388=1.2(км) за течією
5) 1.4+ 1.2=2.6(км) -- витратив човен
Відповидь: 2.6км.
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика