Марійка купила декілька кілограмів лимонів за ціною 33 грн за кілограм і 3 кг апельсинів. Укажіть можливу суму грошей, яку Марійка заплатила в касі, якщо кожний кілограм апельсинів коштує ціле число гривень.

kirillkosyarev kirillkosyarev    2   27.10.2020 16:00    432

Другие вопросы по теме Математика