Мама заплатила 100 грн за 7 пиріжків і 2 тістечка. Вартість 3 пиріжків така ж, як вартість половини всієї покупки. Скільки коштує одне тістечко й один пиріжок?

karinka20001202 karinka20001202    1   19.05.2021 14:32    0

Другие вопросы по теме Математика