. Мама купила у магазині n кг яблук і 3 кг ізюма. Відомо, що ізюм коштує на 45 грн дорожче за яблука. Скільки
коштує 1 кг ізюму і 1 кг яблук, якщо відомо, що за всю
покупку разом мама заплатила (4n+180) грн, де n- дата
Вашого народження.​

Perestroika Perestroika    3   17.03.2021 10:49    0

Другие вопросы по теме Математика