мама купила 5 кг яблук за ціною 24 грн за кілограм Скільки кілограмів груш можна було б купити на ці гроші якщо груші продаються за ціною 30 грн за кілограм

MrEvgeniy1 MrEvgeniy1    3   30.11.2021 22:57    7

Ответы
перйзат перйзат  30.11.2021 23:00

4 кг

Пошаговое объяснение:

Было денег: 5*24 = 120 (грн)

Сколько можно купить груш: 120/30= 4 (кг)

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика