Мама купила 2,3 кг огірків та 1,4 кг помідорів, заплативши 185,08 грн. Скільки коштує 1кг огірків, якщо 1 кг помідорів кощтує 42,5 грн?

sona673 sona673    1   02.04.2021 08:36    0

Ответы
kari65 kari65  02.05.2021 08:37

54.6

Пошаговое объяснение:

1.4×42.5=59.5

185.08-59.5=125.58

125.58:2.3=54.6

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика