Магазин продав 15 кг яблук і 13 кг вишень-всього на суму 297 грн. Скільки коштує 1 кг вишень, якщо 1 кг яблук коштує 12 грн?

v111111111 v111111111    1   05.11.2021 03:33    0

Ответы
amikhaylushkina amikhaylushkina  05.11.2021 06:00

Відповідь:

Відповідь сам напишеш

Пояснення :


Магазин продав 15 кг яблук і 13 кг вишень-всього на суму 297 грн. Скільки коштує 1 кг вишень, якщо 1
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
yadilightoy1140 yadilightoy1140  05.11.2021 06:00
180грн- сума яблук
117грн- сума вишень
91грн- коштують вишні
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика