Якщо ціна однакова, то: 5+4=9(кг) - маса печива і цукерок 210:9=23 1/3(грн) - ціна 1кг печива(чи цукерок)
23 1/3*2=46 2/3(грн)
1 кг печива стоит 23 грн, а нам сказано что продано печива 9 кг, означает 23 *9=207грн , дальше 639-207=432 , 432/12=36 грн стоит 1 кг цукерок
Якщо ціна однакова, то: 5+4=9(кг) - маса печива і цукерок 210:9=23 1/3(грн) - ціна 1кг печива(чи цукерок)
23 1/3*2=46 2/3(грн)
1 кг печива стоит 23 грн, а нам сказано что продано печива 9 кг, означает 23 *9=207грн , дальше 639-207=432 , 432/12=36 грн стоит 1 кг цукерок