Магазин продав 12 кг цукерок і 9кг печева

Bakberdi Bakberdi    3   19.10.2021 13:13    0

Ответы
Юля5454554 Юля5454554  19.10.2021 13:20

Якщо ціна однакова, то: 5+4=9(кг) - маса печива і цукерок 210:9=23 1/3(грн) - ціна 1кг печива(чи цукерок)

23 1/3*2=46 2/3(грн)

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
DashaKim123 DashaKim123  19.10.2021 13:20

1 кг печива стоит 23 грн, а нам сказано что продано печива 9 кг, означает 23 *9=207грн , дальше 639-207=432 , 432/12=36 грн стоит 1 кг цукерок

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика