Магазин продав 12 кг цукерок і 9 кг печева усього на суму 639 грн. Скільки коштує 1 кг цукерок якщо 1 кг печева коштує 23 грн

OPGG OPGG    2   16.10.2020 23:36    0

Ответы
birgowww birgowww  15.11.2020 23:38

Пошаговое объяснение:

Купили :

печива 9 кг по 23 грн за 1 кг

цукерок  12 кг по ? грн.за 1 кг

Сума покупки - 639 грн.

1) 9 * 23 = 207 грн. коштує 9 кг печива

2) 639 - 207 =432 грн. коштує 12 кг цукерок

3) 432 : 12 = 36 грн. коштує 1 кг цукерок

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Foxsi2007 Foxsi2007  15.11.2020 23:38

36 гривень

Пошаговое объяснение :

1) 9*23=207 (грн) з продажи печева.

2) 639-207=432(грн)- с продажи цукерок .

3) 432: 12= 36грн

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика