Маємо два водно-сольових розчини . Перший розчин містить 25 %, а
другий – 40 % солі. Скільки кілограмів кожного розчину треба взяти, щоб
одержати 50 кг розчину, який містить 34 % солі ?

artesmenil artesmenil    1   13.05.2020 08:21    4

Ответы
AннаКрутая AннаКрутая  24.08.2020 15:51

ответ:20 кг; 30 кг.

Пошаговое объяснение:

Нехай першого розчину потрібно взяти х кг. Тоді другого розчину потрібно взяти (50 - х) кг.

Складаємо рівняння:

0,25х + 0,4(50 - х) = 0,34 • 50;

0,25х + 20 - 0,4х = 17;

0,15х = 3;

х = 20.

Отже, першого розчину потрібно взяти 20 кг, а другого - 50 - 20 = 30 (кг).

Відповідь. 20 кг; 30 кг.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика