Лялька коштуэ 4 грн 60 коп, посуд у 2 рази дешевший вiд ляльки , а кубик рубiка на 40 коп дорожчий вiд посуду. чи зможе наталка купити всi цi iграшки , якщо вона маэ 10 грн ? "

Dudosikgsgss Dudosikgsgss    1   05.07.2019 01:20    0

Ответы
Агата1713 Агата1713  28.07.2020 15:26
1) 4,60/2=2,30 - стоит посуда
2) 2,30+0,40=2,70 - стоит кубик Рубик
3) 2,30+2,70+4,60=9,60 - стоимость игрушек
4)10-9,60=0,40коп
да, может
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика