Літак за попутного вітру пролетів 801 км за 2 1/2 години , а потім за 1 1/4 години пролетів 352 км проти вітру. яка швидкість вітру?

NiKoOl18 NiKoOl18    1   10.11.2019 17:53    5

Ответы
OtterPop OtterPop  17.08.2020 12:51

19,4 км/ч

Пошаговое объяснение:

Пусть х - скорость ветра

801 км : 2,5ч = 320,4км/ч - скорость самолёта по ветру

352 км : 1,25ч = 281,6 км/ч - скорость самолёта против ветра

Разность скоростей самолёта по ветру и против ветра равна удвоенной скорости ветра

Следовательно, скорость ветра равна (320,4 - 281,6) : 2 = 19,4 км/ч

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
evgenypuchnin2 evgenypuchnin2  17.08.2020 12:51

1 1/4 = 1,25

2 1/2 = 2,5

1) 801 ÷ 1,25 = 320,4(км/ч) - швидкість при попутному вітрі

2) 352 ÷ 1,25 = 281,6 ( км/ч) - швидкість проти вітру

3) (320,4 - 281,6) ÷ 2 = 19,4(км/ч) - швидкiсть вiтру

19,4 = 19 4/10 = 19 2/5 (км/ч)

ответ: 19,4 км/ч

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика