Купили пакети з печивом і сухарями за однаковою ціною.За печиво заплатили 40 грн, а за сухарі-56грн.Скільки купили пакетів печива та пакетів сухарів окремо,якщо сухарів на 2 пакети більше

Розалиндами777 Розалиндами777    2   19.02.2020 00:29    0

Другие вопросы по теме Математика