Пошаговое объяснение:
9*9=81грн 9кг печива
137-81=56 грн 7 кг цукерок
56:7=8 грн
ответ: 1кг цукерок коштує 8 грн
Пошаговое объяснение:
9*9=81грн 9кг печива
137-81=56 грн 7 кг цукерок
56:7=8 грн
ответ: 1кг цукерок коштує 8 грн