Купили 16 кг картоплі і 7 кг цибулі, заплативши за всю покупку 28 грн. 70 к. скільки коштує 1 кг картоплі, якщо ціна 1 кг цибулі дорівнює 1 грн. 86 к.?

iekatierina1 iekatierina1    1   25.03.2019 06:50    7

Ответы
Dаniеll Dаniеll  26.05.2020 18:02

1,86*7=13,02 -стоит 7 цибулі

28,7-13,02=15,68 стоят 16 кг картоплі

15,68:16=0,98 стоит 1 кг картопл

вроде так

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика