Купили 1,4 кг огірків за ціною 9,25 за кілограм і 6'8 кг картоплі за 2,85 за кілограм. за що заплатили більше: за огірки чи за картоплю і на скільки ​

KarinaRihter KarinaRihter    3   08.09.2020 21:53    0

Ответы

Картошка 20,03

Пошаговое объяснение:

1 кг огурцов  = 9.25 грн, значит

1.4 кг огурцов это 9.25*1,4=12.95грн

6.8 кг картошки = 4.85 грн, значит

6.8 кг картошки это 6.8*4.85=32.98грн

12.95 < 32.98, значит за картошку заплатили больше, узнаем на сколько

32.98-12.95=20.03

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика