Катруся для свого улюбленого кота Мохнастика купила його улюблені ласощі:5 кг ковбаси "Мишиної" та 4,5 кг сиру ням-ням. за все вона заплатила 377,7 грн. Скільки коштує 1 кг.сиру,якщо 1 кг. ковбаси коштує 35,4?

Котя5461 Котя5461    1   19.05.2020 22:54    1

Другие вопросы по теме Математика