Катер,відплив від пристані,йшов проти течії 4 год а повертався назад до тієї самої пристані за течією річки за 3 год.Яка власна швидкість катера,якщо якщо швидкість течії дорівнює 2 км/год ,у меня самостоятельная ​

Dashawifi Dashawifi    3   14.04.2021 11:46    0

Ответы
katyaarbato katyaarbato  14.05.2021 11:47

14

Пошаговое объяснение:

x - скорость катера, км/ч.

4(x-2)=3(x+2)

4x-8=3x+6

x=6+8=14 км/ч

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика