Кілограм цукерок дорожччий за кілограм печива на 4 грн. . 4 кг цукерок і 3 кг печива коштують 44 грн. Яка вартість 1 кг цукерок?

nikita2429p09umg nikita2429p09umg    2   02.06.2020 11:59    1

Ответы
irkaShpagina irkaShpagina  15.10.2020 12:49

ответ: 8 грн.

Пошаговое объяснение:

Нехай x це 1 кг цукерок

x-4 це кілограм печива

Отже,

4x + 3*(x-4) = 44

4x + 3x - 12 = 44

7x = 56

x = 56/7 = 8 (грн.)

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика