Хто з учнів склав правильний вираз для розв'язування задачі? За 5 кг цукерок заплатили а грн, а за 3 кг - b грн. Чому дорівнює середня ціна за 1 кг цукерок? * 2

SABA30031 SABA30031    1   12.04.2021 17:54    0

Другие вопросы по теме Математика