Ганнуся купила 2 морозива і одне тістечко і заплатила 4 грн 50 коп .якби вона купила 1 морозиво і 2 тістечка,то заплатила б 6 грн.скільки коштує морозива,а стільки тістечко?

Vadim090320051 Vadim090320051    2   10.06.2019 23:00    0

Ответы
Samsas Samsas  09.07.2020 06:49
2м+т=4.5
м+2т=6
4м+т=9
м+2т=6
3м=3
Морозиво коштує 1 грн
2*1+т=4,5
4.5-2=2.5-коштує тістечко
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика