Дякий розчин масою 200г містить 5% солі. Скільки води треба випарувати з цього розчину, щоб відсотковий вміст солі складав 10%?​

fedivvasil19 fedivvasil19    1   29.05.2021 10:19    1

Ответы
SergeyS9 SergeyS9  28.06.2021 10:21

200/100*5=10г соли

200-10=190г воды

10/10*100=100г

100-10=90г-води в 10-ти процентном росстворе

190г-90г=100г- води надо испарить

Пошаговое объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика