Дукеннен аркайсысы 54 рубльден 4 тарелке жане 2 саптаяк сатып алынды. егер 1 саптаяк 1 тарелкеден 2 есе арзан туратын болса, 4 тарелке мен 2 саптаякты канша рубльге сатып алуга болады?

Даша83934 Даша83934    1   22.09.2019 14:21    165

Другие вопросы по теме Математика