(Другой учасник) На клумбі росте 300 тюльпанів. З них 20% - жовтих, 50% - рожевих, решта – білі. Скільки тюльпанів припадає на 1 %?

sitkavetskiy sitkavetskiy    2   30.05.2023 03:07    0

Ответы
rusleon rusleon  30.05.2023 06:00

3 тюльпана

Пошаговое объяснение:

Все тюльпаны = 100% = 300 штук

1) 100 - 20 - 50 = 30 (%) - белые тюльпаны

2) 300 * 0,01 = 3 (тюльпана) - составляет 1 %

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика