До ть, будь-ласка
.
кто решит тому честно :>

за 3 кг і 4кг бананів заплатили 150грн
скільки коштує кілограм апельсинів і скільки кілограм бананів, якщо апельсини дорожчі за банани на 15 грн?

.
.
.
( ◠‿◠ )

UNDEADrevolution UNDEADrevolution    2   01.05.2020 23:02    0

Ответы
Arsrezida Arsrezida  14.10.2020 05:54

Пошаговое объяснение:


До ть, будь-ласка.кто решит тому честно :>за 3 кг і 4кг бананів заплатили 150грнскільки коштує кі
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика