До нового навчального року звірятам-першокласникам закупили 9 лісосих буквариків по 20 грн кожний і стільки ж альбомів умілі лапки по 4 грн.яка вартість усієї покупки?

знания209д знания209д    2   18.09.2019 14:50    0

Ответы
rodionpanchenk rodionpanchenk  26.08.2020 22:54
9*20=180
9*4=36
180+36=216(грн)
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика