до магазину привезли 420 кг картоплі, розфасованої в 14 однакових мішків. Скільки грошей треба заплатити за один мішок картоплі, якщо 1 кг коштує 2 грн?

lenasavostyanova lenasavostyanova    3   04.09.2020 04:49    2

Другие вопросы по теме Математика