Для виготовлення напою взяли 4 л малинового сиропу вартістю 43 грн. за 1 л і 26 л джерельної води вартістю 2 грн. за 1 л. Яка ціна 1 л отриманого напою?

VeronikaShubin VeronikaShubin    1   22.05.2020 14:13    2

Другие вопросы по теме Математика