Для школи-інтернату купили 3 холодильники і 2 пральні машинки.ціна холодильника а грн.,а пральної машинки в грн.скільки коштує покупк

Лвлчтчтчтчтчь Лвлчтчтчтчтчь    3   19.05.2019 11:40    0

Ответы
кириешка5 кириешка5  30.09.2020 22:48

3*а-коштують холодільники

2*б-коштують пральні машини

 

3*а+2*б - коштує уся покупка

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика