Для шкільної їдальні купили персиків по 15 грн за1 кг, і 20 кг яблук цінаякихна 9 менша відціни персиків. скільки кілограмів персиків купили , якщо вартість яблук і персиків одинакова

RinaRika RinaRika    3   13.09.2019 03:30    0

Ответы
MrDuster MrDuster  21.08.2020 07:16
Якщо ціна яблу на 9 менша від ціни персиків, то 
15-9=6 грн - ціна яблук за кілограм 
6*20=120 грн - заплатили за 20 кг яблук
Сказано, що за яблука і персики заплатили одинаково, але персики коштують по 15 грн за 1кг тому, щоб дізнатися скільки купили персиків ми суму, яку заплатили за яблука ділимо на ціну за 1 кг персиків 
120:15=8 кг - персиків купили
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика