Для класу купили 48 зошитів по 3 грн за кожний і 72 зошити за ціною в три рази дорожщою яка вартість зошитів

00KARTOSHKA00 00KARTOSHKA00    2   14.08.2019 12:00    0

Ответы
Генгстер Генгстер  04.10.2020 18:40
48*3=144грн ціна 48 зошитів
3*3=9 грн ціна одного з 72 зошитів
72*9=648ціна 72 зошитів
648+144=792вартість зошитів
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика