Для дитячого будинку закупили 9 пар черевиків. за зимові заплатили 340 грн а за осінні 425 грн.скільки купили пар зимових і осінніх черевиків окремо якщо їхня ціна однакова

Emulov Emulov    2   29.07.2019 19:40    1

Ответы
ainesk12 ainesk12  27.09.2020 14:24
Надо сразу найти сколько стоит одна пара обуви  ( 340+425):9=85 гр  а дальше узнать сколь пар  340:85=4   осенних  туфель и 425 :85=5 зимних туфель
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика