Ціна товару була підвищена на 25 %. на скільки відсотків необхідно зменшити нову ціну товару, щоб одержати початкову? (решение с обьяснением) ответ 20 %. мне нужно именно решение

nataly163 nataly163    2   26.05.2019 06:10    10

Ответы
Викуся200631 Викуся200631  22.06.2020 15:28
Нехай початкова ціна буде 100 грн, тоді коли ми піднімемо ціну на 25% буде 125 грн
тепер нам потрібно зі 125 грн знов опуститися до 100, для цього позначаємо
125 грн це 100%
100грн це х%
складаємо співвідношення
125/100=100/х
х=100*100/125
х=80 % буде становити  ціна 100 грн від 125 грн
тепер 100%-80%=20%
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика