Бұл теңдеу шығарып беріңіздерші жолаушылар автобуспен елді мекеннен стансаға келіп, пойызға үлгерулері керек еді. егер автобус 60 км/сағ қпен жүрсе, жолаушылар пойыздың жүру уақытынан 20 мин ерте келеді. ал егер автобус 50 км/сағ қпен жүрсе, пойыздың жүру уақытынан 12 мин кеш келеді. елді мекеннен стансадан неше километр қашықтықта?

elinamar elinamar    3   21.08.2019 05:40    1

Ответы
Andrey2421 Andrey2421  05.10.2020 08:42
Поезд t уакытта келсын делык,Сонда
60* (t-20)=50*(t+12)
60t-1200=50t+600
10t=1200+600
10t=1800
t=180мин=3саг
 енды кашыктык s=v*t=60*(3-1/3)=60*8/3=160км,  мундагы1/3 деген 20минут сагатка айналдырганнан шыкты
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика