Автомобіль рухався 4 год зі швидкістю 52,5км/год і 3 год зі швидкістю 45,5км/год . Знайдіть середню швидкість руху автомобіля

VaneK12354 VaneK12354    3   20.05.2021 15:26    0

Ответы
Grister555 Grister555  19.06.2021 15:27

49,5 км/год

Пошаговое объяснение:

52,5*4=210 ( км)- проїхав з швидкістю 52,5 км/год

45,5*3=136,5(км)- проїхав з швидкістю 45,5 км/год

210+136,5=346,5( км)- весь шлях

4+3=7 ( год)- був у шляху

346,5 : 7=49,5( км/год)

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика