7кг яблук коштують стільки, скільки 4 кг груш. скільки кг груш можна купити замість 42 кг яблук?

anetta3568 anetta3568    2   11.03.2019 21:40    0

Ответы
Hohlond Hohlond  24.05.2020 22:46

1) 42:7=6 (раз)

2) 4*6=24 (кг)

ответ: 24кг

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика