7. за два зошити заплатили 8 грн, а за лінійку
на 8 грн більше, ніж за один зошит. яка ціна ліній? ​

милана198026 милана198026    3   16.01.2020 14:51    0

Ответы
annastiebiekova annastiebiekova  11.10.2020 01:16

12 гривен

Пошаговое объяснение:

8:2=4

4+8=12

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика

Популярные вопросы