582°. За 3 кг яблук заплатили 45 грн. Скільки коштують 7 кг таких яблук. решить пропорционально

Масим007 Масим007    2   06.07.2022 00:11    3

Ответы
Айгуль11111катон Айгуль11111катон  06.07.2022 01:00

7 кг яблук коштують 105 грн.

Пошаговое объяснение:

\frac{3}{45} = \frac{7}{x}

перемножаем накрест:

3х = 7*45

3х = 315

х = 315/3

х = 105 (грн)

Відповідь: 7 кг яблук коштують 105 грн.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика