468. Купили 8 кг печива за ціною 72 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива за ціною 48 грн за кілограм можна купити
за ці самі гроші?
Яка тут буде умова? До ть будь ласка​

Толик566 Толик566    1   26.11.2020 17:32    2

Ответы
wwwzelenruowzl2z wwwzelenruowzl2z  26.12.2020 17:45

1) 72×8=556 гр потратили

2) 556:48=12кг

ответ 12 кг печенья купили

Пошаговое объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика