4. Розв'яжи задачу. Дівчинка купила 3 кг печива. Визнач, чи може вся покупка коштувати:
A
Б
В
Г
127 грн;
152 грн;
408 грн;
146 грн.
!

добропожаловать777 добропожаловать777    3   17.10.2021 17:21    0

Ответы
krikovaluba krikovaluba  17.10.2021 17:30

Надо переделывать? Сделай лучший ответ


4. Розв'яжи задачу. Дівчинка купила 3 кг печива. Визнач, чи може вся покупка коштувати: A Б В Г 127
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика