4. До Кнопочці розв'язати задачу. Купили 10 кг моркви й виготовили з неї 2 л соку. Яка ціна
1л соку, якщо 1 кг моркви коштував 8 грн?​

karrtavaya01 karrtavaya01    3   16.04.2021 12:50    0

Ответы
Quickpool Quickpool  16.04.2021 13:00

10:2=5(кг)-треба моркови на 1 литр соку

8×5=40(грн)-коштував 1 литр соку

Пошаговое объяснение:

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
tanyanovikova5 tanyanovikova5  16.04.2021 13:00

10кг моркви = 8*10=80грн

2л сока = 80 грн; 1л сока = 80/2 = 40грн

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика