25 м. дроту мають масу 100,7 г. знайдіть діаметр дроту. (густина міді 8,94 г/см^3)

vladinfo1 vladinfo1    3   09.09.2019 13:20    0

Ответы
enotowi4enot enotowi4enot  07.10.2020 03:14
100,7/8,94=11,26см³- объем дроту
об'єм ціліндра
V=\pir²*h
r=√(V/(\pih)
h=25м=25*100=2500см
r=√(11.26/3.14*2500)≈√0.0014≈0.038см≈0.38мм
d=2r=2*0.38=0.76мм
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика