16 слив коштують стільки гривень, скільки слив можна купити на одну гривню. Скільки коштують 20 слив?

Aynur123455 Aynur123455    2   15.05.2021 13:03    0

Ответы
rgmabbasov rgmabbasov  14.06.2021 13:04

ответ:5 грн

Пошаговое объяснение:16 слив - х грн

х слив - 1 грн.

складемо пропорцію:

16:х=х:1

х2=16

х=4

16 слив коштують 4 грн,тоді (4/16)*20=5

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика