1)розв`яжіть рівняння: (x-5,6) : 8+3.9=26.1 2)швидкысть теплохода у стоячый воді 31,6 км/год,скільки часу плив теплохід проти течії річки,якщо пройшов 96,64 км,а швидкість течії 1,4 км/год? 3)за перший день туристи прийшли 0,2 маршрутту за другий день вони подолали відстань 20 км а за третій день закінчили маршрут пройшовши ще 16 км яка довжина маршруту (треба повну відповіть хто пишит бред бан)
(х -5,6) : 8 + 3,9 = 26,1
(х - 5,6) : 8 = 26,1 - 3,9
(х - 5,6) : 8 = 22,2
х - 5,6 = 22,2 * 8
х - 5,6 = 177,6
х = 177,6 + 5,6
х = 183,2
№2.
1) 31,6 - 1,4 = 30,2 км/ч - скорость против течения
2) 96,64 : 30,2 = 3,2 ч = 3 ч 12 мин. - плыл теплоход.
№3.
1) 1 - 0,2 = 0,8 пути за 2й и 3й дни
2) 20 + 16 = 36 км - за 2й и 3й дни
3) 36 : 0,8 = 45 км - длина всего маршрута.