1. 1літер води коштує 1.75 =12.25

7л невідомо

розв.яжіть рівняння з об.ясненням

2. 1л коштує 2 грн

7 літрів- невідомо

3.1кг коштує 2.50 =7.5

3кг невідомо
напишіть де ви взяли ці числа терміново

energy525 energy525    1   07.08.2022 03:23    0

Ответы
amina353 amina353  07.08.2022 06:00

ОТВЕТ : 14 гривень.

Пошаговое объяснение:

Якщо 1 літр коштує 2 гривні, тоді 7 літрів — 7 × 2 = 14

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Математика
0lar3 0lar3  27.03.2020 22:17