Зробіть необхідні розрахунки та приготуйте розчин темою 500г з масовою часткою розчиненої речовини 34%

ali12ali ali12ali    1   12.05.2021 12:13    0

Ответы
pchelenyok pchelenyok  12.05.2021 12:20

Объяснение:

Дано

m(р-ра) = 500 г

W(в-ва)=34 %

Найти

m(в-ва)

m(р-ля)

m(в-ва) = m(р-ра) * W(в-ва) / 100% = 500 * 34 / 100% = 170 г

m(р-ля) = m(р-ра) - m(в-ва) = 500 - 170 = 330 г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия