Згідно закону збереження маси речовин маса кисню, що без залишку взаємодіє з магнієм масою 12 г дорівнює

TonyX2 TonyX2    3   24.07.2019 19:12    4

Ответы
pakapika pakapika  24.09.2020 07:54

ответ: 16 г

Дано:

m(Mg) = 12 г

Знайти:

m(O2)-?

Объяснение:

M(Mg) = 12 г/моль

n(Mg) = m/M

n(Mg) = 12 г/12 г/моль = 1 моль

Складаємо РХР:

2Mg + O2 = 2MgO

З РХР бачимо, що n(O2) = 0,5n(Mg)

n(O2) = 0,5*1 моль = 0,5 моль

m(O2) = n(O2)*M(O2) = 0,5 моль*32 г/моль = 16 г

Відповідь: 16 г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия