Қыздырылған fe2o3 устiнен сутек жiбере отырып,темiр алуга болады.2моль сутек жибергенде тузилген темирдин массасын аныктандар.онимнин шыгымы теориялыкпен салыстырганда 95%

GolduckChannel GolduckChannel    2   17.09.2019 23:20    2

Ответы
NastyKek4556 NastyKek4556  07.10.2020 22:52
Берілгені Анализ; ʋ(Н)=2 моль φтеор=95% Ғе203+3Н2→2Fe+3H2O т/к m(Fe)
Шешуі 4г Хг Ғе203+3Н2→2Fe+3H2O m= ʋ·M 6г 112г m=2 моль·2г\моль=4г 4г Хг Хг==74,6г 6г 112г 74,6г 95% х==78,4г Хг 100%
ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия