Яку масу сульфатної речовини можна одержати під час взаємодії сульфуру VI оксиду з 36 г води

Дарчик1 Дарчик1    3   12.04.2020 17:28    0

Ответы
iyvvann iyvvann  13.10.2020 03:02

Объяснение:

                        36 г                 Х г

  SO3      +       H2O      =      H2SO4

                   n=1 моль              n=1 моль

               М = 18 г/моль          М = 98 г/моль

               m=18 г                      m=98 г

36 г  Н2О   -   Х г  H2SO4

18 г   Н2О   -  98 г  H2SO4

m(H2SO4) = 36 * 98 / 18 = 196 г

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
сергейважный1 сергейважный1  13.10.2020 03:02

w(H2O) = 0,36

Объяснение:

Оскільки масові частки безводної солі і кристалізаційної воді.

ПОКАЗАТЬ ОТВЕТЫ
Другие вопросы по теме Химия